Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Stylowe bluzy tylko na Supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 1, 2022 10:57 - Moda i uroda - Modlniczka
269.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”SuperSklep” to e-commerence sprzedający wyłącznie odzież i obuwie cenionych marek m. in. Etnies, Converse, Dragon, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, dzięki czemu będą w stanie zachwycić również wyrafinowanych klientów. Sama dostępność produktów jest tak obszerna, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep dzieli się na 5 głównych sekcji symbolizujących 5 różnych styli. SNEAKERS SHOP to dział wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z najstarszych sklepów internetowych powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najwyższej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP spełnia wychodzi na przeciw pragnieniom nawet najbardziej rygorystycznych kontrahentów. Każdy ze sklepów posiada w swoim asortymencie szereg dodatków i akcesoriów.

Doskonała jakość wszystkich wyrobów łączy się tutaj także z niskimi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską i sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zainteresować się całą tą ofertą nieco bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.